اثاث کشی در باربری تهران

Posted by یوسف نژاد

عوامل تعیین کننده در هزینه باربری و اسباب کشی

قیمت‌ها در باربری متفاوت است اما این به معنای نبود نرخ پایه و تعرفه‌های مشخص با توجه به شرایط باربری نیست.  به طور کلی در تمامی شرکت‌های حمل بار، تا زمان، قسمت و میزان خاصی از خدمات، قیمت‌ها ثابت است. انجام اسباب کشی تا ۳ ساعت طبق قیمت از پیش تعیین شده در نظر گرفته می‌شود اما در صورت طولانی شدن فرایند باربری بیش از سه ساعت، هزینه بیشتری دریافت خواهد شد.

موارد زیر عوامل تعیین کننده در هزینه باربری و اسباب کشی هستند:

  • نوع ماشین: با توجه به حجم ماشین، برای مثال قیمت مشخصی برای کامیون نسبت به وانت‌بار وجود دارد. مسافت طی شده توسط ماشین حمل بار نیز در قیمت گذاری تاثیر دارد. پس طبیعی است که هزینه جا‌به‌جایی برون شهری نسبت به درون شهری بیشتر باشد.
  • کارگر باربر: استفاده از خدمات کارشناس‌های باربری در بسته‌بندی یا نقل مشمول هزینه است. به طور طبیعی با افزایش تعداد کارگرها یا خدمات دهی بیش از سه ساعت، مبلغ بیشتری گرفته می‌شود. مسافت پیاده روی مازاد، حمل وسایل سنگین، بسته‌بندی و نصب وسایل خانه شامل هزینه‌های بیشتر خواهد بود. همچنین با توجه به طبقه واحد مسکونی مبدا و مقصد، ممکن است مبلغ بیشتری در خواست شود.
  • هزینه‌های باربری ویژه: شرایط محیطی مانند باران، ترافیک و روزهای تعطیل در تغییر نرخ کرایه باربری نقش دارند. انتقال مواد خاص مانند گیاهان، حیوانات و مواد آسیب‌پذیر، ممکن است مشمول تعرفه خاص شود.
  • هزینه‌های بسته‌بندی و مرتب‌سازی: آماده‌سازی لوازم چه به دست شما چه دیگران انجام شود، در هر دو صورت، نیاز به لوازم خاص مانند کارتن، چسب، لوازم نظافتی و… وجود دارد که باید هزینه آن‌ها را در نظر بگیرید.
ماشین باربری

دیدگاهتان را بنویسید