اسباب کشی و حمل بار با وانت و کامیونت

Posted by یوسف نژاد

ماشین باربری یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در باربری و حمل نقل بار و اسباب کشی می باشد که باید در انتخاب انها بسیار دقت کرد. شرکت باربری و اتوبار میرداماد با داشتن سابقه درخشان در امر حمل و نقل سعی کرده است از مجهز ترین  و مناسب ترین وسایل حمل نقل استفاده نماید . تمامی ماشین های ما سرویس شده و آماده ارائه خدمات حمل و نقلل به تمام مناطق تهران می باشد .

یکی از فاکتور های مهم صحیح و سالم رسیدن بار و اسباب اثاثیه َ ماشین مناسب و با کیفیت باربریست . هدف ما از انتخاب وسایل نقلیه مناسب جلب رضایت شما و در راستای آن حمل بار شما  با سهولت و سرعت و بدون هیچ گونه آسیبی در حین باربری به بارتان می باشد . 

کامیونت یا کامیون پر استفاده ترین وسیله نقلیه در امور اسباب کشی منازل و اثاثیه با حجم بالا می باشد و همچنین یکی از مطمئن ترین ماشین ها در حمل بار و. باربری می باشد که مشتریان این ماشین را بعلت اطمینان بالای آن انتخاب می کنند. کامیونت از یک تن تا ۱۲ تن بار را برای جابجایی داخل خود جای می دهد .

وانت یا وانت بار گونه ای از وسایل نقلیه باری کوچک و  پرکاربرد برای حمل وسایل با وزن و اندازه کوچک می باشد که بیشتر برای حمل بار درون شهری استفاده می شود .ظرفیت حمل بار بوسیله وانت ۱۰۰ کیلو الی ۴ تن می باشد . در ایران وانت بارها بدلیل استهلاک پایین, قیمت مناسب , ارزان و زیاد بودن قطعات بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است. 

دیدگاهتان را بنویسید