اسباب کشی

Posted by یوسف نژاد

اسباب کشی سریع و کم دردسر :

۱- کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی از چند هفته قبل از اسباب کشی تهیه و آماده کنید و در زمان بسته بندی وسایلی را که دارای وزن سبک و حجم زیاد هستند را در کارتن های بزرگ و وسایلی که دارای وزن سنگین و حجم کم هستند را در کارتن های کوچک بسته بندی کنید با اینکار حمل وسایل و بارها براحتی و بدون مشکل انجام می شود که باربری تهران ترابربار با راه حل های بیشتر و مناسبی برای اصول بسته بندی دارد.
۲- جمع کردن و بسته بندی هر بخش از وسایل منزل را به یک نفر بسپارید و در صورتی که خودتان تنها باید بسته بندی و جمع آوری وسایل را انجام دهید ، توصیه می شود تمام کارهای یک بخش را به پایان رسانده و بعد به سراغ دیر قسمت های خانه بروید نتیجه این روش این است که شما را از سردرگمی و آشفتگی نجات می دهد
۳- فراموش نکنید که باید وسایل مورد نیاز اسباب کشی را در زمان بسته بندی کارتن ها روی محتویات و محل قرارگیری آنها را با برچسب و یا ماژیک مشخص کنید.
۴- از یک نفر بخواهید که در منزل جدید مسئولیت نظارت بر کار انتقال وسایل را برعهده بگیرد تا مطمئن شوید که بسته ها در بخش مربوط به خود قرار می گیرند و از بی نظمی در جابجایی وسایل جلوگیری کند.
۵- مرتب کردن انباری را به بعد از اتمام کار چیدمان داخل منزل موکول کنید.
۶- توصیه می شود قبل از هر کاری وسایل مربوط به آشپزخانه را بچینید و مرتب کردن اثاثیه این بخش از خانه را در اولویت قرار دهید.

۷- بهتر است که اول وسایل بزرگ و دست و پاگیر مانند کمدها و… را در یک گوشه از منزل که جلوی دست و پا نباشد، قرار دهید و در آخر و مطابق فضای باقی مانده آن ها را در بهترین جای ممکن مستقر کنید.
۸- لباس هایی را که باید داخل کمد آویزان شوند را سریع در جای خود قرار دهید تا از چروک شدن آن ها جلوگیری شود و شما مجبور نشوید دوباره آنها را اتو کنید.
۹- دقت کنید که گوشه ها ، زاویه ها و در کل تمام نقاط حساس وسایلی همچون میز، کمد و … را با استفاده از مقواهای ضخیم ، پلاستیک های حبابدار و سلفون عایق بندی کنید تا در زمان جابجایی زخمی نشوند.
۱۰- حتما” پیش از اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل و حمل آنها به محل جدید جدید یک سرکشی به آنجا داشته باشید، تمیز کاری های لازم را انجام دهید بعلاوه در صورت لزوم آنجا را سم پاشی کنید تا مطمئن شوید هیچ حشره و جانور موذی در آنجا باقی نمانده و از شما سلب آسایش نمی کند .

دیدگاهتان را بنویسید