اشتباهات در اسباب کشی و باربری

Posted by s.moghadam

منظور از اشتباهات رایج در باربری و اسباب کشی، اشتباهاتی است که متاسفانه برخی از افراد در زمان اثاث کشی خود مرتکب می شوند و تصور آنها بر این اساس است که براحتی از عهده همه امور برآمده و در نهایت مشکلی پیش نمی آید. اما گاهی نه تنها در حین اسباب کشی و حمل بار حتی پس از پایان آن به دلیل انجام همین اشتباهات، ممکن است فرد دچار خسارات جبران ناپذیری شود. خساراتی که مدتها برای وی، خانواده و یا همکاران او (در صورت اسباب کشی شرکت یا سازمان) چیزی جز پشیمانی و ناراحتی ببار نیاورد. 

۱- سپردن کار به افراد غیرمتخصص

از آنجا که کار باربری و اسباب کشی نیاز به تخصص و تجربه دارد در این خصوص باید از افراد کارآزموده و شرکت های معتبر بهره گرفت. در موارد متعدد پیش می آید که صاحبان بار به دلیل عدم اطلاع کافی و سپردن کار به افراد ناشی متضرر شده اند. از این رو باید قبل از اقدام به اسباب کشی و باربری نسبت به انتخاب شرکت های باربری معتبر اقدام نمود.

۲- عدم اطلاع در مورد میزان وسایل به اتوبار

یکی از اشتباهات در اسباب کشی و باربری عدم ارائه اطلاعات صحیح در مورد میزان بار به اتوبار می باشد. برخی افراد گمان می کنند با کمتر نشان دادن وسایل هزینه حمل و نقل آنها کاهش می یابد. از مشکلاتی که در این موارد پیش می آید می توان به عدم انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای اسباب کشی و باربری اشاره کرد. در این صورت هم هزینه های جانبی افزایش می یابد و هم سبب اتلاف وقت می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید