باربری درون شهری و خدمات آن ۰۲۱۴۴۴۴۹۶۴۴

Posted by یوسف نژاد

باربری درون شهری

همانطور که از اسم اتوبار و باربری درون شهری واضح و مبرم است , باربری درون شهری به انتقال و یا حمل کالا و لوازمی به مسافت های کوتاه و داخل همان شهر گفته می شود . هزینه ی و زمانی که برای جابه جایی و انتقال درون شهری در نظر می گیریم در قیاس با باربری بیرون شهری بسیار کمتر می باشد . گفتنی است که هر چقدر این مسافت طی شده و زمان انتقال و حمل بار که به وسیله ی ماشین های انتقال بار کمتر گردد . هزینه ای کمتری هم برای فردی که قصد دارد به وسیله ی شرکت باربری و حمل اثاثیه , کالا و لوازم خود را جابه جا کند , در پی خواهد داشت .

با اینکه این انتقال و حمل بار هر چند نزدیکی مسافت را در پی خواهد داشت , همچون دیگر انتقال و جابه جایی های دور و بیرون شهری و مسافت های دور از بیمه بار برخوردار خواهند شد و بیمه برای همه ی کالاها و بارها ( درون شهری و مسافت کوتاه – بیرون شهری و مسافت بسیار دور ) شامل می شود . و شما می توانید با خیال آسوده و بی دغدغه به منظور اسباب کشی و انتقال کالاهای خود اقدامات مربوطه را انجام دهید .

خدمات باربری درون شهری شامل چه مواردی می‌شود؟

شاید تصور کنید خدمات باربری‌ها همین است که بسته‌های مورد نظر را برای حمل آماده کند و یک ماشین با چند کارگر برای این کار در اختیار شما قرار دهد. شاید این تصور تا چند سال پیش درست بود اما امروزه در فضای رقابتی بین شرکت‌های حمل بار، مجموعه‌ای موفق خواهد بود که با کیفیت‌ترین خدمات را ارائه دهد.

یکی از خدمات نسبتاً جدید بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل است. اغلب افراد جامعه به دلیل مشغله و فعالیت‌های بیرون از خانه وقت کافی را برای جمع و جور کردن وسایل ندارند و یا برای این کار مهارت لازم را ندارند. باربری‌های با استخدام افرادی که علاوه بر تعهد در برابر کالا و اسباب و اثاثیه مشتری، تبحر کافی در این زمینه نیز دارند، به این مشکل قدیمی خاتمه داده‌اند.

در کنار بسته بندی لوازم، یکی از دغدغه‌ها نیز خرید  کارتن و چسب و … برای حمل و نقل درون شهر است. برخی از باربری‌ها در کنار خدماتی چون نیروهای دارای مهارت برای بسته بندی، لوازم مورد نیاز این کار را نیز خود فراهم می‌آورند.

بعد از این خدمات نوبت حمل بار است که نوع چیدمان آن در حمل و نقل و آسیب ندیدن دارای اهمیت فراوانی است. علاوه بر این لوازم حساسی چون آینه و تلویزیون وجود دارد که برای جابجایی نیاز به توجه ویژه دارد.

بعد از حمل بار و رساندن به مقصد، کمک به باز کردن بسته بندی وسایل و چیدمان آنها نیز یکی دیگر از خدمات قابل توجه در این زمینه است.

دیدگاهتان را بنویسید