بهترین باربری تهران یعنی تهران ترابربار

Posted by s.moghadam

بهترین باربری تهران یعنی تهران ترابربار

شرکت باربری تهران ترابربار با دارا بودن نیروی کار مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم است. این شرکت به منظور بسته‌ بندی تخصصی لوازم و اثاثیه‌های مشتریان خود از باکس‌های و کارتن‌های محکم همراه با چسب‌های ضد ضربه و ضربه‌گیرهای حبابی و ضد رطوبت استفاده می‌نماید تا از صدمه رسیدن به لوازم حساس و شکستنی شما جلوگیری نماید و یک حمل بار مطمئن و بدون دغدغه را برای شما مشتریان گرامی فراهم نماید.

ویژگیهای متمایز ترابربار:

  1. نگهداری ایمن: شامل بسته بندی ایمن و اصولی میباشد. تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی های پایدار و مناسب را در نظر میگیرند.
  2. باربری قابل اعتماد : رانندگان مجرب و آموزش دیده ای دارند که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
  3. باربری منظم و سر وقت : زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکتغنیمت است. تمامی مراحل به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.
بهترین باربری تهران یعنی تهران ترابربار

دیدگاهتان را بنویسید