حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی

Posted by یوسف نژاد

حمل اثاثیه منزل آسان و همچنین سخت فرایندی است که می بایست انجام شود ولی بعضی از افراد به دلیل داشتن تجربه نا مناسب ، دل خوشی از اسباب کشی ندارند و همین ویژگی موجب دغدغه بعضی از افراد شده است.

حمل اثاثیه منزل اگر با برنامه ریزی و توسط شرکتی با اعتبار انجام شود معمولا آسان و بدون دغدغه می باشد ولی از آنجایی که اکثر افراد تجربه مناسبی را از حمل اثاثیه منزل نداشته اند موجب شده است اسباب کشی کمی طاقت فرسا تصور شود.

 با تکنیک هایی ساده می توان جلوی خسارت های احتمالی را گرفت. باید بدانید که اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با اصول صحیح، خیلی هم کار دشواری نیست. با برنامه ریزی مناسب حتی می توانیم هزینه های باربری را تا نصف کاهش دهیم.

برای اینکه طبق زمان بندی اسباب کشی و بسته بندی وسایل انجام شود بهتر است از قبل برای حمل و جا به جایی با یک شرکت معتبر قرارداد ببندید. شرکت خوش‌نام با کارگرهایی تضمین شده را برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در نظر بگیرید. هرگز برای صرفه جویی در مخارج از همکاری شرکت های باربری غیر حرفه ایی استفاده نکنید. شرکت باربری فصلی نمی تواند برای حمل اثاثیه انتخاب خوبی باشد.

نکته: اشیا قیمتی و اسناد را قبل از اسباب کشی و حمل اثاثیه، از منزل خارج کرده و به فرد مورد اعتمادی بسپارید تا در حین حمل و نقل در امان بمانند.

قبل از شروع به اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل باید لوازم را بسته بندی کنید این کار می توان توسط خود شرکت حمل اثاثیه انجام شود که بسیار ساده تر است و هزینه متفاوتی دارد.

در صورتی که می خواهید خود اقدام به بسته بندی لوازم نمایید باید کارتن های بزرگ و کوچک زیادی را از قبل تهیه کنید. طناب، ماژیک، چسب پهن کاغذی و روزنامه باطله هنگام بسته بندی نیز از لوازم ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید