خدمات باربری و اسباب کشی

Posted by یوسف نژاد

 مشتریان شرکت های باربری تهران به دو دسته تقسیم می شوند: 
– مشتریان حقیقی 
– مشتریان حقوقی 

دسته اول همانطور که مشخص است اشخاص حقیقی هستند که قصد اسباب کشی از منزل خود به مکانی دیگر را دارند. اما دسته دوم در واقع شرکت ها، فروشگاه ها و موسساتی هستند که قصد جابجایی وسایل و تجهیزات خود را دارند. این روزها به دلایل اقتصادی، بسیاری از شرکت ها و یا موسسات اقدام به عوض کردن آدرس خود و انتقال به محلی دیگر می کنند. 

معمولا مهم ترین وسایل و لوازم شرکت ها برای اسباب کشی و باربری عبارتند از:
• دستگاه ها و وسایل اداری اعم از کامپیوترها، فکس، لپ تاپ ها، دستگاه اسکنر، سرورهای شبکه، مودم (اینترنت)، دستگاه های ویدئو پروژکتور و غیره 
• مبلمان اداری و میز و صندلی های شرکت یا سازمان
• کلیه ظروف و لوازم آشپزخانه شرکت یا موسسه
• کتاب ها و کلیه وسایل نوشت افزار مانند قلم، دفترچه، برگه های سفید یادداشت و غیره
• کلیه فایل ها، پرونده ها و پوشه های اداری
• گاو صندوق شرکت

لذا آنها هم در این زمینه نیاز به استفاده از خدمات شرکت های اتوبار تهران دارند. این شرکت ها هم نیاز به بسته بندی وسایل و لوازم خود جهت حمل و جابجایی به محل جدید دارند. از این رو جابجایی وسایل و لوازم شرکت ها، فروشگاه ها، سازمان ها و ارگان های مختلف اهمیت خاصی دارد چرا که مدیران و اعضای هیئت مدیره آنها می خواهند یک اسباب کشی و جابجایی بی دردسری را داشته باشند که براحتی و بدون وارد آمدن هر گونه خسارتی انجام شود.

البته این موارد همه مربوط به باربری شرکت ها و موسسات اداری و یا خدماتی است. در مواردی اسباب کشی و جابجایی بار موسسات شامل لوازم و وسایل دیگری نیز می شود از جمله باشگاه های ورزشی که عمدتا وسایل و تجهیزات ورزشی سبک و سنگین را در اختیار دارند که هنگام بسته بندی و جابجایی آنها باید تا حد امکان دقت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید