خدمات حمل بار و اسباب کشی در باربری شهران

Posted by یوسف نژاد

محله‌ی شهران تهران یکی از محله‌های خوش آب‌وهوای غرب تهران به‌ حساب می‌آید. این آب‌وهوای خوش موجب شده است که بسیاری از تهرانی‌ها این منطقه را برای سکونت خود انتخاب کنند. باربری شهران از شعه های تحت پوشش شرکت باربری تهران ترابربار است.

حمل اثاثیه منزل در تهران شاید در ابتدا به نظر کاری سطحی و آسان بیاید. اما مستاجرانی که بطور مستمر با اسباب کشی دست و پنجه نرم می کنند به خوبی میدانند که اسباب کشی در صورتی که توسط نیروی بی تجربه  انجام پذیرد ممکن است خسارات مالی زیادی را به بار آورد.

به همین منظورانتخاب شرکت باربری که حمل اثاثیه منزل در تهران را به آن میسپارید امری مهم و قابل توجه می باشد.شرکت باربری تهران ترابربار همچنین خدماتی از قبیل بسته بندی حرفه ای را برای انواع اثاثیه دقت در ان منزل در ابعاد مختلف با ظرافت تمام انجام میدهد . بسته بندی حرفه ای از آن جهت حائز اهمیت است که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه آسیبی به آنها وارد نشود، تصور کنید برای مثال حتی یک خش ساده که در فرایند اسباب کشی بر روی یک وسیله بیفتد چقدر میتواند از زیبایی و ارزش آن کاسته و منجر به نارضایتی مشتریان گردد. لذا نحوه ی بسته بندی بر خلاف اینکه امری بسیار ساده به نظر می آید بسیار حائز اهمیت است .

چه چیزهایی ما را متفاوت میکند :

  1. نگهداری ایمن : خدمات باربری ما در شامل بسته بندی ایمن و اصولی میباشد. تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی های مناسب را در نظر میگیریم.
  2. باربری قابل اعتماد : ما رانندگان مجرب و آموزش دیده ای داریم که میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند. همچنین در تمامی مراحل باربری، اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشد.
  3. باربری منظم و سر وقت : زمان برای هر دو طرف قرارداد چه مشتری و چه شرکت باربری غنیمت است. تمامی مراحل به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می پذیرد.
باربری و اتو بار شهران
باربری و اتو بار شهران

دیدگاهتان را بنویسید