وظایف یک شرکت باربری

Posted by یوسف نژاد

وظایف یک شرکت باربری

وظایف یک شرکت باربری:

وظایف شرکت باربری باید به‌درستی انجام شوند تا مشتری درنهایت بتواند ار خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد و بتواند برای دفعات بعدی نیز از خدمات این شرکت استفاده نماید. بنابراین انجام صحیح این وظایف در امر جذب مشتری بسیار تأثیرگذار است.

 

 

وظایف یک شرکت باربری
وظایف یک شرکت باربری

 

  1.داشتن اخلاق حرفه‌ای و آشنایی با اصول مشتری مداری

یکی از ویژگی‌های مهم یک شرکت باربری معتبر داشتن اصول اخلاق و مشتری مداری است. پاسخگویی مناسب به مشتری، راهنمایی کامل و دقیق آن و … از این اصول هستند.

2.ارائه بیمه باربری

اگرچه حمل صحیح بارها از وظایف شرکت باربری است، اما حادثه امری طبیعی است که احتمال دارد در هر زمان اتفاق بیفتد. از همین رو شرکت باربری موظف است با ارائه بیمه معتبر در ابتدای کار، این احتمال را نیز در نظر بگیرد

3.استفاده از نیروی‌های متخصص و دارای توان کافی

مجموعه‌ای که خدمات باربری را ارائه می‌دهد، موظف است که از نیروی متخصص در این زمینه استفاده کند تا بتواند امانت دار خوبی برای مشتری باشد. نیروی کارگر و راننده هردو باید تخصص و تجربه کافی در زمینه حمل بار و اثاثیه را داشته و قابل اعتماد نیز باشند.

 

  4. عدم تأخیر در ارائه خدمات و اعزام نیروی باربری

تمام شرکت‌های باربری موظف هستند در ازای هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، خدمات موردنیاز مشتری را در ساعت و زمان مشخصی به آن ارائه دهند. زیرا عدم انجام به‌موقع وظایف توسط باربری سبب به هم ریختن برنامه مشتری خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید