اسباب کشی به شهرستانها

با رعایت نکات ایمنی در اسباب کشی منازل و باربری‌های تجاری شرکت ها، برای جابه‌جای اقلام سنگین از جک پالت، استاکر و تسمه مخصوص حمل بار استفاده می‌شود. همچنین با بسته بندی لوازم، در کارتن‌های ۴ لایه و فوم، جداسازی لوازم خرده‌ریز از درشت، بسته‌بندی دقیق و حساب شده و کارگران خوشرو و مجرب، جابه‌جایی بدون دغدغه را فراهم می‌کنیم.

باربری ترابر بار با سال ها سابقه  در حمل بار واثاث کشی به نقاط مختلف استان تهران چالش خود را در انجام خدمات بهتر َ دقیقتر  با تعرفه های مناسب بصورت شبانه روزی و ۷ روز هفته ارائه می کند.

بکار گیری روشهای جدید در جابجایی وسایل محل کار و دیگر بارها توسط تیم اجراپی آموزش دیده از ارکان اصلی این شرکت می باشد

همه ساله با توجه به بازخورد شما عزیزان، نکات جدیدی را جهت اسباب کشی مطلوب‌تر و با هدف جلب رضایت مشتری به همکاران خود آموزش می‌دهیم

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

ارسال بار به شهرستانها

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان یکی از معمول ترین کارهای هر باربری محسوب میشود ولی سالم و بی دغدغه رسیدن این مرسولات جزو  لاینفکی از از این کار معمولی میشود که از جنبه های بسیار زیادی شرکت های باربری را مجزا میکند.  تشخیص بسته بندی مناسب و ارائه خدمات بی دغدغه در این میان اهمیت موضوع را بیش از پیش کرده و ترابر بار را تشویق به لحاظ نمودن ارتقای رضایت مشتری نموده است .

باربری جنت آباد
ایمنی و امنیت

دغدغه امنیت و ایمنی بار خود را با ترابر بار تضمین کنید

تحویل سریع

ترابربار سریع باری دقیق است که بارها و لوازم شما را با دقت و سرعت به مقصد می رساند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

24 ساعته ۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم