باربری پونک

فقط با یک تماس با ترابربار بزرگترین باربری پونک درخواست خودرو برای حمل اثاثیه و اسباب منزل ومحل کارتان را ثبت کنید. و منتظر عملیات جالب و حرفه ایی تیم اتوبار پونک در منطقه خود باشید. از جمله خدمات ترابربار بسته بندی اثاثیه، چیدمان، حمل وسایل سنگین به طبقات با دقت وسایل مورد نیاز و کارگران مجرب و در صورت نیاز به انبارهای موقت اجاره کانتینر نیز می باشد.

ترابر بار ایمن ترین باربری پونک

استرس حمل اثاثیه را فراموش کنید همه اثاثیه شما در زمان حمل بیمه هستند. علاوه بر این تمام کارگران و کادر اجرایی دارای سابقه بسیار بالا و افراد مجرب و با حوصله هستند. و باربری ترابر بار پونک بر روی تمام مراحل اجرای کار نظارت دارد و کارگران و رانندگان تحت کنترل مستقیم شرکت هستند. حتی در صورت صدمه دیدن آنها با بیمه اثاثیه خیال شما را راحت می کند و به شما خسارت کامل پرداخت می کند.

تماس و مشاوره رایگان : ۰۲۱۴۴۴۴۹۶۴۴

باربری پونک با مجهزترین ماشین ها

باربری پونک

انواع وانت بار، نیسان بار، مینی کامیونت و کامیونت را با توجه به میزان وسایل و اسباب خود می توانید درخواست کنید و یک اسباب کشی راحت و بی دغدغه با باربری پونک تجربه کنید. خودرو های حمل بار ترابربار موکت کاری شده و فقط مخصوص حمل اثاثیه هستند و هیچ آسیبی به لوازم شما حین حمل نمی‌رسد.

بسته بندی حرفه ای بار در پونک

مهم ترین دغدغه در هنگام باربری و اسباب کشی حفظ امنیت وسایل و سالم ماندن لوازم گران قیمت و با ارزش می‌باشد. ترابربار با بسته بندی منحصر به فرد و ویژه ای که ارائه می‌دهد این تضمین را به شما می‌دهد که در حین حمل کوچکترین آسیبی به لوازم شما نرسد.

بسته بندی ترابربار به روش های روز اروپایی و با استفاده از بهترین لوازم بسته بندی می‌باشد که ریسک آسیب دیدن وسایل را به صفر می‌رساند.

همچنین تمام افرادی که امور بسته بندی مشتریان را انجام می‌دهند افراد مجربی هستند که دوره های مخصوص بسته بندی را دیده اند. و با دقت فراوان و تجربه بالایی که دارند نقاط حساس لوازم را از صدمه دیدن حفظ می‌کنند.

تماس و مشاوره رایگان : ۰۲۱۴۴۴۴۹۶۴۴

نیروی خدماتی فنی ترابربار

ترابر بار در صورت نیاز در هنگام بسته بندی یا حمل لوازم تکنیسین فنی با مهارت و جعبه ابزار کامل به محل شما اعزام می‌کند. که کارهای نصب یا باز و بست لوازم منزل مانند: درب یخچال ساید، نصب لباسشویی و کولرگازی و سایر امور فنی شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهند.

Call Now Buttonتماس و مشاوره رایگان