بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

1-      استفاده از ردیاب اینترنتی در وسایل باربری ( خاور – نیسان – وانت )

۲-      بسته بندی درست و دقیق بار

۳-      بیمه ی خاور در صورت نیاز

۴-      چیدمان درست در خاور توسط  کارگران ماهر ( کمترین جا و بالاترین درجه امنیت )

۵-      تسریع زمانی در ارسال مرسوله

ترابربار در حمل اثاثیه از تهران به شهرستان با لحاظ نمودن موارد زیادی جهت تعالی امنیت ، به شما نوید آرامش میدهد.

حمل و نقل هوایی به فرآیند حمل هوایی یک کالا از کشوری به کشور دیگر میگویند.قسمت اول این فرآیند حمل از درب کارخانه در مبدا،حمل بار از درب گمرک و یا حمل باری که فروشنده یا نماینده قانونی وی پس از انجام امور گمرکی صادرات به ایرلاین مربوطه تحویل داده است می باشد.قسمت دوم فرآیند حمل و نقل بین المللی هوایی تحویل کالای ارسال شده از مبدا توسط هندلینگ ایرلاین و تحویل آن به انبار های عمومی است.پس از انجام رویه فوق صاحب کالا می بایست کالای خود را از گمرک پس طی رویه قانونی ترخیص کالا تحویل بگیرد.

حمل و نقل به علت ضرورت توسعه تجارت میان مردم، نقش مهم و ضروری در اقتصاد و مبادلات امروزی در سراسر جهان ایفا می کند. به جا به جایی مردم، کالا یا هر چیز دیگری به / از یک محل به محل دیگر به شیوهای گوناگون (هوایی، زمینی، دریایی، و غیره) حمل و نقل گفته می شود.

حمل و نقل زمینی کالا در ترابربار یکی از قدیمی ترین راههای جابجایی کالا در جهان می باشد، که از نظر قیمت و سرعت، جهت حمل بسیاری از محموله ها مناسب است، در حال حاضر نیز بخش عمده ای از حمل و نقل کالاهای تجاری در جهان از مسیر جاده ای صورت می پذیرد، و از این رو جهت رفع نیازهای مشتریانی که از حمل زمینی کالا و ترانزیت، استفاده می کنند، خدمات مختلفی توسط شرکت های بین المللی حمل و نقل ارائه می کند.

انبار کردن کالاها و وسایل در محیطی بسته و محصور، یکی از نیازهای اصلی زندگی ماشینی و پر دغدغه امروزی است که در شهرهای بزرگ بنا به ضرورت های مختلف و شرایط گوناگون، به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده و برای این منظور ترابربار انبارهای موقت در سطح شهرها ایجاد شده اند تا منجر به رفاه بیشتر حال شهروندان شوند

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید

خدمات ویژه باربری

باربری و اتوبار ترابربار به منظور ارائه خدمات کامل در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار ، امکان رزرو اینترنتی در بهره مندی خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تکمیل فرم سفارش آن لاین ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان ظریف بار با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی ، به مطمئن شدن شما در بهره مندی از خدماتی بینظیر کمک کنند

باربری جنت آباد
ایمنی و امنیت

دغدغه امنیت و ایمنی بار خود را با ترابر بار تضمین کنید

تحویل سریع

ترابربار سریع باری دقیق است که بارها و لوازم شما را با دقت و سرعت به مقصد می رساند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

24 ساعته ۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم